Skrzaty

dav

Skrzaciki na balu :)

Dzisiaj tj. 30.01.2019r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. O godzinie 9 udaliśmy się na sale gimnastyczną, gdzie bawiliśmy się w rytmach muzyki, zabawy było co niemiara każdy był uśmiechnięty i zadowolony. Później zabawa przeniosła się do naszej sali, gdzie ucztowaliśmy przy stolikach, zajadając smakołyki.

dav

Czytaj dalej 

dav

Mały Medyk

W czwartek 17.01.2019 skrzaty miały kolejne spotkanie Małego Medyka. Na zajęciach przypomniały sobie jak ułożyć osobę poszkodowaną w pozycji bezpiecznej oraz dowiedziały się co należy zrobić gdy taka osoba przestanie oddychać. Mogły obejrzeć bajkę instruktażową oraz zobaczyć jak wykonuje się masaż serca

dav

Czytaj dalej 

dav

Poznajemy pozycję boczną bezpieczną

Podczas dzisiejszych zajęć z „Małego Medyka”, dzieci odświeżyły swoją pamieć i przypomniały sobie jak sprawdzić stan osoby, która leży nieprzytomna na podłodze. Dzisiaj dowiedziały się w jakiej pozycji należy ułożyć osobę, która jest nieprzytomna ale oddycha. Każdy miał okazję wypróbować ułożenia tej pozycji. Na koniec dzieci obejrzały bajkę obrazującą cały proces od spotkania nieprzytomnej osoby do ułożenia jej w pozycje boczną bezpieczną.

dav

Czytaj dalej