WYNIKI NABORU NA ROK SZKOLNY 2020-2021

ZGODNIE  z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w  okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w  związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 493 z późn. zm.). W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty, o których mowa w art. 158 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe, wyniki postępowania rekrutacyjnego w formie list kandydatów, o których mowa w art. 158 ust. 1 i 3 tej ustawy, podaje się do publicznej wiadomości także na stronach internetowych tych jednostek.- podajemy wyniki naboru na nowy rok szkolny 2020-2021:

DZIECI (nowe) PRZYJĘTE:

ROCZNIK 2017

  1. JAWORSKI HUBERT
  2. BOCIAN GABRIEL
  3. CZAPIEWSKA LENA
  4. DMOWSKA LENA
  5. DREWEK ALAN
  6. DROBIŃSKI JAKUB
  7. GIL NADIA
  8. GUZIŃSKI NORBERT
  9. JANUSZEWSKA OLA
  10. JAŻDŻEWSKA JULIA
  11. KIEDROWSKA JULITA
  12. KIEŁB NIKODEM
  13. KLOSKOWSKA MARTYNA
  14. KORDEK NINA
  15. KOWALSKA KORNELIA
  16. KOWALSKI BRUNO
  17. KWIATKOWSKI MIKOŁAJ
  18. LEDA NIKODEM
  19. LORBIECKA LENA
  20. MATYJA ALEKSANDER
  21. MICHAŁKIEWICZ ALEKSANDER
  22. MISZEWSKA POLA
  23. MOSTOWICZ WIKTOR
  24. OLEJNICZAK JAKUB
  25. PAŁUBICKA IGA
  26. PAŁUBICKI WIKTOR
  27. PERSZEWSKI SZYMON
  28. PIETRZAK ANTONI
  29. RYBARCZYK OLAF
  30. RYDYGIER NATALIA
  31. SABINIARZ STANISŁAW
  32. SAWA LILIANA
  33. SŁODOWICZ KORNELIA
  34. SMENTEK KORNELIA
  35. STEC LENA
  36. STEINBORN IZABELA
  37. STELMACHOWICZ OLGA
  38. STOLZENBURG TYMON
  39. SYNAK BORYS
  40. SYNAK ZUZANNA
  41. TRACZ EMILIA
  42. WAŁDOCH MELANIA
  43. WISNIEWSKI MAKSYMILIAN
  44. ZYCH JAKUB
  45. ŻYCHSKA MAJA

ROCZNIK 2018

  1. MOREK MIŁOSZ
  2. ADAMCZYK TYMOTEUSZ
  3. BEDNARZ MATYLDA
  4. DOLNA ZAUZANNA
  5. FROELKE NELA
  6. GATZKE WIKTORIA
  7. KOSOBUCKA URSZULA
  8. MARCINIAK LIDIA
  9. PATYŃSKA KAJA
  10. POWAŁKOWSKI FRANCISZEK
  11. RYMON LIPIŃSKI ANTONI
  12. SAGAN OLAF
  13. SZOPIŃSKA KLAUDIA
  14. SZYPRYT MIKOŁAJ
  15. WOŹNICZNKA LAURA
  16. ZACHWIEJA ZUZANNA

ROCZNIK 2014

  1. CZAJKA ANNA
  2. DAJNOWSKA KORNELIA
  3. GINTER NIKOLA
  4. KROPLEWSKI SZYMON

ROCZNIK 2015

  1. FOKSA NIKO
  2. SIERADZKI DANIEL
  3. SMENTEK BARTOSZ

ROCZNIK 2016

  1. PANEK RYSZARD
  2. SZUPKE ALAN

WNIOSKI DZIECI Z OPINIĄ O POTRZEBIE WCZESNEGO WSPOMAGANIA BĘDĄ ROZPATRZONE PO INDYWIDUALNYCH SPOTKANIACH (powiadomimy telefonicznie)

DZIECI NIEPRZYJĘTE:

LISTA REZERWOWA:

  1. ĆWIKLIŃSKA POLA
  2. KRYSPIN BLANKA
  3. OWSNICKI BORYS
  4. ROSIŃSKI JULIAN
  5. RUDNIK MALWINA
  6. SENETELLI VIKTOR

PRZYJĘTE W INNYCH PRZEDSZKOLACH:

  1. BRZÓSZCZYK OLIWIER
  2. ADAMIAK ZUZANNA
  3. BYCZKOWSKA ZOFIA
  4. MAZA NADIA
  5. ZMUDA TRZEBIATOWSKA KINGA

 

DO DNIA  30 CZERWCA 2020 – NALEŻY UIŚCIĆ 100,0ZŁ  TYTUŁEM WPISOWEGO- PRZELEWEM NA RACHUNEK PRZEDSZKOLA

ALIOR BANK 14 2490 0005 0000 4530 7238 9572

PKO BP 35 1020 1491 0000 4502 0049 8212

BRAK WPŁATY BĘDZIE RÓWNOZNACZNY Z REZYGNACJĄ Z PRZEDSZKOLA!

DALSZE INFORMACJE , ZE WZGLĘDU NA TRUDNĄ OBECNIE  SYTUACJĘ, BĘDĄ OGŁOSZONE W PÓŹNIEJSZYM CZASIE!