85 URODZINY KUBUSIA PUCHATKA

   Gości było co niemiara!!! Od samego rana dzieci czekały, aby pójść na przedszkolną imprezę. Okazją były urodziny Puchatka, na które solenizant zaprosił wszystkie przedszkolaki .W scenerii Stumilowego Lasu nie zabrakło najwierniejszych przyjaciół misia o małym rozumku – Prosiaczka, Królika, Kłapouszka i uwielbianego przez wszystkich Tygryska. Dla uczestników zabawy Kubuś przygotował szereg atrakcji. Dzieci mogły wziąć udział w zabawach i konkursach, a Puchatek nagradzał smakołykami.

  

Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem odgadywały zagadki związane z postaciami występującymi w książkach Alana Aleksandra Milne, a także rozpoznawały rekwizyty bajkowych bohaterów.

 
 
Aby tradycji stało się zadość na urodzinowym  przyjęciu odbyło się wręczenie prezentów, które dzieci wraz z paniami przygotowały specjalnie dla Puchatka. Takie małe co nieco – tym razem były to wspaniałe torty. Miś był bardzo zachwycony pomysłowością słodkości, które wykonano z darów jesieni. W nagrodę obdarował wszystkich łakociami.

  

Po uczcie dzieci malowały Puchatkowe wizerunki oraz  wysłuchały jednej z przygód gromadki przyjaciół czytanych przez Rodziców i uczennice z liceum.

Cudowna atmosfera, jaką udało się stworzyć, wróży, że takie urodzinowe spotkanie będzie znów za rok.

 

                           /więcej zdjęć w fotogalerii/                                 HB & BMG