Anioły kaszubskie

   Julia Kniter

Tradycją przedświąteczną stały się już "Bajkowe" konkursy dla naszych przedszkolaków i ich rodzin. W tym roku ogłosiliśmy konkurs na "Kaszubskiego anioła". Konkurs co roku cieszy się dużym zainteresowaniem, jednak w tym roku ilość otrzymanych prac przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Do konkursu przystąpiło blisko pięćdziesiąt bajkowych rodzin!

   Ania Kadowska

Technika wykonania pracy była dowolna, tak więc były anioły z papieru, masy solnej, malowane, szydełkowane, a nawet pieczone. Były małe i duże, słodkie i groźne, a wszystkie piękne, tak że nie sposób było wybrać tego najpiękniejszego. W związku z tym wszyscy przedszkolacy biorący udział w konkursie otrzymali nagrody.

 

  

 

Wszystkie anioły zdobiły nasz hol i przyczyniały się do stworzenia świątecznego klimatu, jednak najbardziej cieszymy się z tego, że rodzice naszych przedszkolaków znaleźli chwilę w przedświątecznym zabieganiu, by wspólnie z dzieckiem, czasem nawet z całą rodziną, odnaleźć radość we wspólnym działaniu, a co za tym idzie pogłębianiu więzi rodzinnych.

 

                                                       /więcej zdjęć w fotogalerii/                   BMG