Bal u Dobrych Wróżek

  19 listopada w naszym przedszkolu odbył się Bal u Dobrych Wróżek!!!
Wszystkie dzieci przybyły na bal i przyniosły wróżkom prezenty: portrety, które wykonały samodzielnie oraz zaczarowane niespodzianki, w których kryły się magiczne atrybuty wróżki.

           

  Dobra wróżka, w którą wcieliła się p. Agnieszka Rymon Lipińska, czarowała i przedstawiała dzieciom coraz bardziej zaskakujące magiczne sztuczki. W czasie niezwykłych pokazów asystował jej Elfik- p. Magdalena Perkowska.

       

      Dzieci ze zdziwienia coraz szerzej otwierały oczka, kiedy znikały różne przedmioty, gdy niebieski balon zmienił się w biały, albo też, kiedy wróżka ze zwykłego pudełka zapałek wyciągnęła białą chustkę!!!

   W czasie dalszej zabawy Dobrej Wróżce psociła się Zła Wróżka- p. Beata Reszka. Przeszkadzała w czarach i wyśmiewała Dobrą Magię. Sama również próbowała użyć swojej magii, ale oczywiście złe czary w przedszkolu się nie udały.

        

   Na szczęście Dobra Wróżka z ogromną pomocą dzieci zrzuciła ze Złęj Wróżki zły urok i zamieniła ją w kolejną Dobrą Wróżkę. Dzieci z radością przywitały miłą damę piosenką „Witajcie w naszej bajce”. Nowa Dobra Wróżka wykonała niezwykłą magiczną sztuczkę, która tym razem oczywiście się udała.

   
     

      Ostatnią magiczną sztuczkę Wróżki wykonały wspólnie. Do dużego kartonu Wróżki włożyły mnóstwo maskotek i zakleiły taśmą. Po wypowiedzeniu magicznego zaklęcia zerwały taśmę i z kartonu wysypały się cukierki, które wróżki rozdały przemiłym gościom.

         

         Na zakończenie, po zapierających dech w piersiach pokazach wszystkie uśmiechnięte dzieci wraz ze swoimi nauczycielkami oraz Wróżkami i Elfikiem ruszyły do tańca. Bawiły się wybornie i pełne wrażeń wróciły do swoich sal z potwierdzeniem, że znowu

                                                 DOBRO ZWYCIĘŻYŁO ZŁO!!!
                                                                                                                                                              /ARL/