DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ – świętujemy razem z „MISIAKAMI”

  
14 październik w przedszkolu to nie tylko Dzień Nauczyciela, to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze i bezpiecznie. W tym roku grupa „Misiaki” przygotowała krótki występ artystyczny.

  
Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności śpiewając piosenkę „Tańcowała jesień”, recytując wiersze dla personelu i tańcząc przy piosence „Chiquitta” zespołu ABBA. 

  

  
Piosenkę „Małe rzeczy” Sylwii Grzeszczak „zaśpiewała” Julka, zrobiła to fantastycznie, o czym świadczyły gromkie brawa.

  

Również chłopcy popisali się niezwykłym talentem muzycznym jak i tanecznym w piosence „Szalona”. Och działo się, działo!

  
  
  

Były piękne życzenia oraz własnoręcznie wykonane przez straszaków laurki. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone  gorącymi oklaskami oraz słodkim poczęstunkiem.

  
Kolej przyszła też na Panie, które tym razem zaprezentowały swoje umiejętności taneczne przy rock’n’rollu. Sprawiło to wielką radość naszym wychowankom.
Wspaniały program artystyczny w wykonaniu dzieci, pozostanie na długo w naszej pamięci.
 
Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów. Życzenia złożone przez Panią Dyrektor dodały wszystkim pracowników dużo otuchy i sił do podejmowania wyzwań jakie czekają nas w pracy z dziećmi.
 
Wszystkim pracownikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy podczas opieki i wychowywania najmłodszych członków społeczności.

 

                       /więcej zdjęć w fotogalerii/                                                  HB & BMG