IMIENINY BAJKI

2 rocznicę nadania imienia naszego przedszkola obchodziliśmy w tym roku przez cały tydzień od 21 do 25 października.Wszystko zaczęło się od ogłoszenia konkursu plastycznego dla dzieci i Rodziców n.t.”Moja ulubiona bajka”.
Naszym celem było zaproszenie rodziców do przedszkola i zachęcenie do malowania bajek razem ze swoją pociechą.Każda grupa innego dnia organizowała zajęcia twórcze w pracowni plastycznej, poprzedzone zajęciem o tematyce bajkowej lub wspólną zabawą.

/>

/>
Poziom wykonania prac przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.Rodzice odkryli swoje talenty, prace są bardzo urozmaicone i ciekwe.Wszyscy zasłużyli na wyróżnienie i dyplom „Przyjaciela Bajki”, a prace można obejrzeć w holu przedszkola.

/>

Wtorek-22 października był ważnym dniem,ponieważ odnowiliśmy przyrzeczenie „bajkowego przedszkolaka” i odśpiewaliśmy hymn „Witajcie w naszej bajce”.Duszki przedstawiły dzieciom zagadki z bajek.Wszystkie dzieci szybko odgadywały z jakiej bajki są to postacie bo miały pięknie dopracowane stroje.

Impreza swój finał miała w piątek.Dużą niespodzianką okazało się przygotowane przez nauczycielki przedstawienie pt.”Smocze perypetie”.Ogromną frajdę sprawiło dzieciom rozpoznawanie pod strojami swoich pań.Było dużo śmiechu i ogromne brawa!

/>
Możemy śmiało powiedzieć, że imieniny się udały i już myśleć jak je spędzimy za rok?