JUBILEUSZOWY X PRZEGLĄD BAŚNI I BAJEK W BAJCE

  

Pomysł zorganizowania Przeglądu Form Teatralnych zrodził się 10 lat temu, bo właśnie wtedy przedszkole otrzymało swoje imię „Bajka”. W tym roku hasło przewodnie naszego przeglądu brzmiało:
Bajki polskie z muzyką Chopina”.

   Corocznie w przeglądzie biorą udział chojnickie przedszkola oraz oddziały przedszkolne. Jego głównym celem jest stworzenie nauczycielkom przedszkoli możliwości spotkań i konfrontacji sprzyjających doskonaleniu umiejętności pracy twórczej z dziećmi oraz kształtowaniu ich wrażliwości poprzez zabawę w teatr. W przeglądzie wzięło udział 6 przedszkoli, nie miał on charakteru konkursowego, służył nauczycielkom do podzielenia się swoimi doświadczeniami i osiągnięciami w dziedzinie pracy artystycznej z dziećmi.

Nasze przedszkole wystąpiło z bajką „Wars i Sawa”. Przedstawienie przygotowała p.Beata i p.Ania z grupą Misiaków. Mali aktorzy pięknie odgrywali swoje role, a taniec nimf był bardzo romantyczny .

  

 

 

 

 

 Z uznaniem chcemy podkreślić wysoki poziom tegorocznych przedstawień teatralnych. Wszystkie uczestniczące w przeglądzie nauczycielki otrzymały dyplomy oraz nagrody dla placówki . Także dzieci zostały nagrodzone dyplomami i upominkami.

 

Dziękujemy Paniom nauczycielkom za świetne przygotowanie dzieci i chęć zmierzenia się z trudnym tematem.

 

/więcej zdjęć w fotogalerii/                              HB&BMG