Nauczycielki dzieciom.

    

   10 grudnia, z okazji karnawału Panie z naszego przedszkola przygotowały dla dzieci przedstawienie teatralne o tematyce zimowej.
   Scenarzysta i reżyser- Pani  Krysia  K.  i  Bożenka  K.  podzieliły  role  pozostałym nauczycielkom i opracowały podkład muzyczny do bajki.

  

       

    Przygotowana  niespodzianka dotyczyła marzeń niejednego przedszkolaka- bohater bajki- Piotruś (P. Marzenka Cz.)  opowiadał swojemu dziadkowi  (P.Marylka K.), że jego marzeniem jest zobaczyć Królową Zimę.

   

   

Nasza młodsza kadra pedagogiczna wcieliła się w role Śnieżynek. Pomagały Piotrusiowi dotrzeć do Pani  Zimy.  Pani  Kasia  W.,  Agnieszka  L.,  Beata  K. i Beata R. pokazały dzieciom piękny, nastrojowy  taniec zimowy i wymyśliły sposób  na rozbawienie  widowni  i chłopca.

   

    

Zdziwienie na twarzach widzów było pomieszane z uśmiechem, gdy  śnieżynki na scenę przyprowadziły  zamiast  Królowej  Zimy  -Bałwana!  Pod  doskonałą  charakteryzacją  i super strojem  nikt nie poznał  Pani  Basi  G.

 

  Na koniec, jak to w bajkach bywa, spełniło się marzenie chłopca i ……przyjechała do niego Królowa Zima (P. Dyrektor) na saniach prowadzonych przez przyjaznego, dużego niedźwiedzia (P.Krysia Sz.).

  

   Przedstawienie się udało, Panie mają prawdziwie aktorskie zdolności, dostałyśmy duuuże brawa, ale najprzyjemniejsze były radosne i szeroko otwarte ze zdziwienia buzie  naszych dzieci.
                                                                                                                                     /M.Sz./