Niech żyje bal !

Czas zabawy i swawoli,czas konkursów i tańców do woli!
Jeden z najweselszych dni w roku minął tradycyjnie w miłym i pogodnym nastroju.
Dzieci pomysłowo przebrane,w towarzystwie Pań również przebranych, tańczły przy jednoosobowej orkiestrze.

/>

Prowadzące Panie -M.Kąkolewska,B.Gut,M.Nowak, przygotowały atrakcyjny program na czas odpoczynku od tanecznych szaleństw. Najbardziej dzieciom się podobały konkursy,oczywiście z nagrodami.Zgłaszały się do udziału nie tylko te starsze, ale również najmniejsze Smerfy.Był taniec wokół krzeseł,konkurs z wałkiem do ciasta i taniec w parach z balonikami.Chociaż tylko jedna para wygrała-wszyscy dostali słodką nagrodę.

/>

Dzieci jak zwykle zaskakiwały nas umiejętnościami,nie ma dla nich trudnych tanców,ani w rytmach polki , ani samby, ani nawet najnowszych dźwięków takich jak „ASERE HE….”

/>

Dodatkową atrakcją balu był specjalny gość- DINUŚ.Przyszedł do nas z hipermarketu Hipernova.Przyniósł różne zabawki dla dzieci i tańczył znimi sprawiając im ogromną radość- nie codziennie mogą tańczyć z taką wielką pluszową zabawką!

/>

Było miło i wesoło,naszą radością podzieliliśmy się również z dziećmi z Domu Dziecka w Wierzchowie-które tego dnia nas odwiedziły.Bawiły sie razem z nami i otrzymały pamiątkowe zdjęcia i prezenty w postaci małych puzzli, piłeczek i słodyczy. Już dziś zaproszono naszą grupę Pszczółek na bal do Wierzchowa 16 lutego.Na pewno pojedziemy!
/M.Szaszor/

/>