Pożegnanie 6-latków.

     W tym roku pożegnaliśmy odchodzących do szkół 6-latków z 4 grup przedszkolnych. Pierwsza impreza odbyła się 16 czerwca i dotyczyła dzieci z grupy Misiaki. Najpierw młodsze dzieci z grupy Jeżyki krótkim programem pożegnały swoich starszych kolegów. Misiaki natomiast pokazały zaproszonym Rodzicom jakie umiejętności zdobyły w przedszkolu. W przedstawieniu teatralnym "Zabawa w śpiącą królewnę’  wykazały się dużymi zdolnościami. Wyśpiewały też pożegnalne piosenki i wyrecytowały wiersze. Za serce  Rodziców "chwyciły" pięknie tańcząc poloneza.

 

   Duszki zaimponowały Rodzicom przedstawieniem pt."Pampilio" i pięknymi tańcami z różnych epok i o różnym charakterze. Była Oda do młodości, walc i taniec rewiowy. W opracowaniu i przygotowaniu tańców pomagał Paniom nasz instruktor tańca towarzyskiego pan Jacek Czapiewski.

 

 

 

  22 czerwca 4 letnie Żabki krótkim programem artystycznym pożegnały odchodzące Kreciki. 6-latki wcieliły się w role "czerwonych kapturków" z różnych krajów i udowodniły, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło i złe postacie są też w bajkach potrzebne. Pięknym polonezem wprowadziły w nastrój powagi i pożegnały się z nami przed odejściem do szkoły.

 

  Ostatnie pożegnanie było imprezą dla Gumisiów. Miłą niespodziankę zrobiła nam Mama Małgosi K., która upiekła piękny i  pyszny pożegnalny tort. Muzycznym akcentem starszych kolegów pożegnały Skrzaty, a Gumisie zaprezentowały ogrom nabytych w przedszkolu umiejętności. Była oczywiście bajka, wiersze, piosenki i tańce. Po występach  każdy Absolwent dostał od nas pamiątki i dyplomy i ….zasiedliśmy do wspólnego-ostatniego podwieczorku.

Było jak zawsze dostojnie, wzruszająco i miło. Życzymy wszystkim wiele sukcesów na nowej drodze Edukacji szkolnej!!!

                            /więcej zdjęć w fotogalerii                           /M.Sz.