RADOSNA FAMILIADA 2008

 

 Przy pięknej, słonecznej pogodzie  27 maja  zebraliśmy się  wszyscy  na naszym  zielonym  terenie,  by  uczcić majowe święto  Mamy  i  czerwcowe święto Taty .

    

  Wspólną, familijną zabawę rozpoczęliśmy od wprowadzenia wszystkich dobry nastrój przez przedstawienie pt."Grymaśna stokrotka". W rolę wiosennych kwiatków wcieliły się nasze Panie nauczycielki i stażystki. Udział brały również niektóre dzieci.
 Wszystkim, a szczególnie dzieciom  podobały się Panie grające jak prawdziwe aktorki.

   

  Po przedstawieniu każda grupa wyśpiewała  i wyrecytowała  wierszem  swoje  uczucia  i  życzenia  dla Rodziców.

  

  Wszyscy chętnie oglądali swoje pociechy, które zasłużyły na nagrodę ………….a była nią wspólna, rodzinna zabawa i korzystania z przygotowanych atrakcji.  Najbardziej obleganym miejscem  od samego początku było łowienie "złotej rybki" na wędkę. Wprawdzie nikomu złotej rybki nie udało się złapać, ale zamiast niej każde dziecko wyłowiło dla siebie  trzy  nagrody – niespodzianki.

              

   Ciekawi mogli podziwiać tresurę pięknych, policyjnych owczarków, pojeździć  z Panem  Zychem  na quadzie lub bryczką po parku 1000-lecia.

    

  Kto zgłodniał lub się zmęczył mógł posilić się w "letniej kawiarence". Nasze mistrzynie kuchni przygotowały tradycyjną grochówkę, bigos, drożdżówkę do kawy i herbaty i upiekły pyszne kiełbaski od Pana Wawrzyńca Gierszewskiego.
 Dla ochłody były oczywiście pyszne lody z "WODNIKA".

  
     

   Atrakcji było dużo- malowanie twarzy, lepienie z gliny, dmuchane zamki do skakania, przejażdżki kucykiem, chodzący szczudlarze i wysięgnik strażacki, dzieci było dużo i ich rodzin także,więc  mamy nadzieję, że wszyscy poszli do domów zadowoleni.
       /więcej zdjęć w fotogalerii/                                                                     /M.Sz./