RADOSNA FAMILIADA, czyli piknik rodzinny

  

     Tradycyjny piknik dla naszych przedszkolaków oraz ich rodzin odbył się po raz kolejny. Tak jak i w zeszłym roku aura trochę pokrzyżowała nasze plany, jednak deszcz nie przeszkodził nam we wspólnej zabawie i korzystaniu z przygotowanych atrakcji. 
 

    

   Na początek obejrzeliśmy krótki program artystyczny przygotowany przez przedszkolaków, a zaraz potem atmosferę podgrzewała grupa animatorów. Wszystkie grupy bawiły się wspólnie w rytm dziecięcych przebojów. Oczywiście nie obyło się bez konkursów, które dzieciom dały dużo frajdy.

    

Jak  co roku główną atrakcją dla dzieci stały się zjeżdżalnia i zamek dmuchany. Ale to nie wszystko. Na nasze zaproszenie odpowiedzieli również strażacy, którzy pozwolili dzieciom z bliska podziwiać wóz strażacki, jego osprzęt, a nawet poprzymierzać hełm strażacki.

    

Dzieci mogły też skorzystać z przejażdżki quadem i na kucykach.
 

 

   

Deszczowe chmury pani Marta rozpędzała bajecznymi malunkami na buziach naszych przedszkolaków, a że chmur było dużo, miała mnóstwo pracy.

   

   W przerwach od szaleństw rodziny mogły spróbować szczęścia w loterii fantowej, która m.in. dzięki hojności naszych rodziców była bogata w ciekawe nagrody.

  

     Dzieci mogły także spróbować swoich sił w trudnej sztuce garncarstwa.

   

    Kto zaś stracił siły podczas zabawy, mógł je zregenerować spożywając pyszności przygotowane przez rodziców i nasze wspaniałe kucharki.

    Wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia imprezy składamy serdeczne podziękowania.

                                                                     BMG                    /więcej zdjęć w fotogalerii/