Urodziny Kubusia Puchatka

  

10.X. sala teatralna zmieniła swój wystrój w oczekiwaniu na niecodziennych gości. Okazją były urodziny Kubusia Puchatka, na które solenizant zaprosił dzieci z wszystkich grup naszego p-la .
 

  
W scenerii Stumilowego Lasu nie zabrakło, najwierniejszych przyjaciół misia o małym rozumku, Prosiaczka, Królika, Kłapouszka i uwielbianego przez wszystkich Tygryska. Wśród szczególnych gości na fotelu zasiadł sam solenizant. Nasz Puchatek obchodził już swoje 84 urodziny,co jednak nie przeszkodziło mu, aby wesoło się bawił razem z dziećmi podczas licznych konkursów i zabaw tanecznych.

  

Aby tradycji stało się zadość na urodzinowe przyjęcie dzieci przygotowały specjalnie dla Puchatka prezenty. Takie małe co nieco – laurki, obrazki, serduszka, baryłki miodu no i wielką żabę, która będzie umilała swoim rech, rech kum, kum Misiowi długie jesienne i zimowe dni…

  

W podziękowaniu za prezenty Puchatek obdarował wszystkich łakociami. Cudowna atmosfera, jaką udało się stworzyć, wróży, że takich urodzinowych spotkań będzie jeszcze więcej.

 

                                                                HB&BMG                              /więcej zdjęć w fotogalerii/