POZNAJMY SIĘ, CZYLI FESTYN INTEGRACYJNY

  

To było wspaniałe jeszcze letnie popołudnie.Tradycją Przedszkola „Bajka” jest integrujący festyn rodzinny.Otwarcia festynu dokonała Pani Dyrektor, która powitała przybyłych gości i życzyła wszystkim dobrej zabawy.

 

  

Festyn rozpoczął się pokazem artystycznym w wykonaniu aktorów teatru „Vaśka”. Wspaniałe rytmy taneczne różnych krajów ,wprowadziły miły nastrój u wszystkich uczestników. Po części artystycznej , każde dziecko mogło wesoło spędzić czas wspólnie z rodzicami – a atrakcji nie brakowało. Dzieci mogły przejechać się na kucykach lub spróbować swoich sił w lepieniu naczyń z gliny.

  

Ponieważ na świeżym powietrzu apetyty dopisywały – panie kucharki zadbały również o smaczne jedzonko – najsmaczniejszy bigos na świecie no i drożdżówka – same pyszności. Nie brakowało także czasu na rozmowy między rodzicami i nauczycielkami.

 

  

W miłej atmosferze i wśród śmiechu najmłodszych czas festynu szybko minął. Cała impreza została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich jej uczestników.

 

Dziękujemy Rodzicom oraz przyjaciołom „Bajki” za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie naszego festynu.

                                HB&BMG              /więcej zdjęć w fotogalerii/