RADOSNA FAMILIADA 2004

Mimo kapryśnej pogody nie poddaliśmy się! Festyn się odbył, a jakże, i było SUUUPER!
Zebraliśmy się 27 maja o godz.14.oo na terenie przedszkolnym przystrojonym chorągiewkami i balonami.Hymnem „Witajcie w naszej bajce…” powitaliśmy przybyłe rodziny naszych dzieci i rozpoczęliśmy zabawę.

Pierwszą niespodzianką był pokaz tresury psów policyjnych.Panowie policjanci demonstrowali jak należy się zachowywać przy spotkaniu z obcym psem.Dzieci dowiedziały się jak powinny się zachowywać ,by uniknąć pogryzienia.

/>

Po pokazie nadszedł czas na konkursy i zabawy w grupach.Dzieci razem z rodzicami bawiły sie wesoło i walczyły w różnych sportowych konkurencjach.Nagrodą były medale.

Tu Pani Kwasna i Pani Lipińska z córkami ścigają się na tekturkach. />
Zmęczeni sportowymi zmaganiami goście nasi mogli przejść do kolejnych atrakcji. Najbardziej wszystkim się spieszyło do ….jedzenia.Ogromnym powodzeniem cieszyła się nasza grochówka, bigos,kiełbaski od Pana Skiby, ciasto od Rodziców,owoce i soczki od sponsorów i lody od zaprzyjaźnionej firmy WODNIK.
A nasze Panie z kuchni uwijały się jak przysłowiowe pszczółki:

/>
Oblegana też była LOTERYJKA FANTOWA.Tu za symboliczna złotówkę wygrywało się wspaniałe nagrody.Pani Krysia gdyby mogła sprzedałaby jeszcze regały ( gdyby tylko ktoś chciał!)

/>
Mimo chwilowych opadów deszczu dzieci nawet na monment nie opuściły zamku dmuchanego i zjeżdżalni.

/>
Niewątpliwą atrakcją był biały kucyk Max.Prowadził dwukołową bryczkę i woził dzieci po parku.

/> Przed budynkiem przedszkola stał wysięgnik strażacki.Można było na cały świat popatrzeć z góry.Widok miasta był imponujący!
Kto chciał z całą rodziną paradować po parku wsiadał do „zaczarowanej dorożki” z „zaczarowanym dorożkarzem”.

/>
Zabawa była świetna,humory dopisały, jedzenie zjedzone !

/>

Mamy nadzieję,że ten dzień zapamiętają mile nie tylko dzieci!

/M.Sz./