Święto Babci i Dziadka, czyli dowody miłości przedszkolaków.

   Biedronki
Dziś dla babci słońce mamy
I całuski dla dziadziusia,
Dziś życzenia wnuczek składa
I piosenki śpiewa wnusia.

   Smerfy na ludowo
To był niezwykły dzień dla wszystkich babć i dziadków naszych przedszkolaków, którzy liczebnie przybyli na uroczystość z okazji ich święta. Ponieważ dzień ten jest wyjątkowy pośród innych, przedszkolaki postanowiły go wyjątkowo uczcić, aby babcie i dziadkowie wiedzieli jak bardzo są kochani przez swoje wnuki.

   Skrzaciki

W tym roku imprezy odbywały się w poszczególnych grupach i każda grupa przygotowała piękny program artystyczny. Były tańce, piosenki i wiersze oraz przygotowane przez dzieci niespodzianki.

   Misiaki składają życzenia

Wszystkie dzieci włożyły dużo serca w przygotowania do występu, a dziadkowie nagradzali je gromkimi brawami od czasu do czasu obcierając łzy wzruszenia.

   
   
  

Na zakończenie części artystycznej, wszyscy zasiedli do wspólnego stołu, by zakosztować pyszności przyniesionych przez rodziców i dziadków oraz przygotowanych przez panie kucharki.

   Gumisie

Wszystkim babciom i dziadkom jeszcze raz składamy najszczersze życzenia: dużo zdrowia i miłości, nie tylko w tym szczególnym dniu, ale przez wszystkie dni w roku.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka grupa 6-latków "Gumisie" udzieliła wywiadu portalowiChojnice24. Film zarejestrowany z tej okazji można zobaczyć klikając TUTAJ

                                                         /więcej zdjęć w fotogalerii/                         BMG