TEATR VAŚKA PRZEDSTAWIA : „TAJEMNICA CYRKOWEGO KLAUNA”

  
W czwartkowy ranek nasze przedszkolaki uczestniczyły w zabawnym spektaklu Teatru Vaśka pt: „ Tajemnica cyrkowego klauna”. Przedstawienie zaczynało się jak w prawdziwym cyrku – fanfary, uroczyste powitanie Dyrektora Cyrku. Zapraszani byli  kolejni bohaterzy cyrkowej areny.

  

Po pewnym czasie okazało się, że nie wszyscy artyści mogą w pełni zaprezentować swoje programy. Dlaczego? To właśnie stanowi tytułową tajemnicę klauna Lolo. Okazuje się, że klaun znalazł nowe domy dla cyrkowych zwierząt. Nie mógł już dłużej znieść ich widoku w ciasnych klatkach. Takim zachowaniem przyczynił się do dużego zamieszania w cyrku, bo co to za cyrk bez prawdziwych tygrysy, koni czy niedźwiedzia?

  
Na szczęście Dyrektor Cyrku wiedział co zrobić…..zaangażował widownię i nasze Panie jako treserki. "Zwierzaki" i „treserki” wykazały się nadzwyczajnymi umiejętnościami cyrkowymi.

   Było to ostatnie przedstawienie w tym roku szkolnym. Dyrektor cyrku życzył wszystkim radosnych, słonecznych wakacji. My też życzymy aktorom tego samego
i do zobaczenia po wakacjach!!!  

                                                                                                                              HB & BMG

                   /WIĘCEJ ZDJĘĆ W FOTOGALERII/