Z MAMĄ I TATĄ SPĘDZAM FESTYN

     Rok w rok o tej porze odbywa się w naszym przedszkolu  Festyn Rodzinny. I oto właśnie mimo braku słońca zaczęliśmy go przedstawieniem w wykonaniu Pań pracujących w naszym przedszkolu pt. „Grymaśna Stokrotka” Po nim razem z rodzicami przy akompaniamencie gitary zaśpiewaliśmy piosenkę „Stokrotka”.

 

      Dzieci z Paniami także przygotowały niespodziankę śpiewając piosenkę Arki Noego „Weź mnie na ręce”… Po niej Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich przybyłych do korzystania z naszych atrakcji.

 

 

      Bogaty program przygotowany  z myślą o najmłodszych, ich mamach i ojcach zadowolił każdego. Najwięcej radości mieli najmłodsi i dla nich przygotowano najbogatszą propozycję. Były kucyki, malowanie twarzy, dmuchany zamek i zjeżdżalnia, przejażdżka quadami, garncarz,  przejażdżka bryczką po parku, puszczanie baniek mydlanych, a przede wszystkim – beztrosko spędzony czas z rodzicami.

 

      Dużo emocji było podczas loterii fantowej, w której dzięki naszym niezawodnym sponsorom, każdy mógł wylosować ciekawe nagrody. Nie zabrakło stoisk z bigosem, grochówką i ciastami przygotowanymi przez nasze panie kucharki i rodziców.

 
 
 
 
 
 
 
 
Dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu Festynu !
 
/więcej zdjęć w fotogalerii/
 
B.Cz. & J.K.