Festyn Rodzinny RADOSNA FAMILIADA

   Kolejny rok szkolny dobiega końca i my tradycyjnie zorganizowaliśmy rodzinny festyn dla naszych dzieci i ich rodzin.Dzieci  od rana 27 maja w napięciu oczekiwały wesołych niespodzianek, a my z  niepokojem obserwowaliśmy niebo. Trochę nas deszcz przestraszył i rozpoczęcie uroczystości musiało się odbyć na sąsiedniej sali gimnastycznej.

   Na otwarcie imprezy przygotowaliśmy  humorystyczne przedstawienie z okazji Dnia Matki i Ojca pt."Koncert dla mojej Mamy" autorstwa naszej Pani Krysi Knitter. Dzieci wraz z Paniami wcieliły się w role zwierzęcych bohaterów, które na łące przygotowały Mamie Krówce niespodziankę z okazji jej święta.

 

 

  

      Każda grupa wystąpiła w przedstawieniu. Niektóre dzieci grały krótkie role,  niektóre śpiewały piosenki, a tancerze z kółka tanecznego Pana Jacka Czapiewskiego pokazały tańce towarzyskie.

 

 

   Po przedstawieniu przestał padać deszcz i mogliśmy przejść na plac zabaw- na wyczekiwany przez dzieci piknik. Kuchnia zaprosiła wszystkich na "małe co nieco". Zarówno Łakocia pieczone przez Rodziców jak i naszej produkcji bigos, grochówka i drożdżówka rozeszły się w mig.

 

 

    Kto się posilił  korzystał z przygotowanych atrakcji. Tradycyjnie najbardziej oblegana była  loteria fantowa. Pozyskaliśmy mnóstwo gadżetów i dzieci mogły 5 razy losować fanty. Ładna pogoda sprzyjała przejażdżkom na kucyku, bryczką czy specyficznym samochodem Pana Zycha.

 

 

   W kąciku artystycznym Panie malowały dzieciom twarze, a Pan Arkuszyński pomagał chętnym lepić dzbanki z gliny. Zabawa była przednia, atrakcji dużo i mamy nadzieję, że dzieci i ich Rodzice są zadowoleni.

                    /więcej zdjęć w fotogalerii wkrótce/                                       /M.Sz.