III RADOSNA FAMILIADA

Już po raz trzeci zaprosiliśmy całe rodziny naszych dzieci do wspólnej zabawy.
W radosny nastrój wprowadził nas spektakl teatralny pt. „Cudze chwalicie,swego nie znacie..” przedstawiony przez teatr Vaśka z Torunia.Opowieść prowadziła dzieci po różnych miastach naszego kraju.Wszyscy rozpoznawali stare pisenki i tradycyjne stroje Polaków.

/>

Niecierpliwe dzieci mogły od razu przejść do zabawy ruchowo-skocznej na dmuchanej małpie:

/>
Chłopcom najwększą frajdę sprawiał jazda na mini samochodach.Nikt nie miał problemu z zachowaniem bezpieczeństwa i prowadzeniem pojazdu.

/>
Każda grupa dzieci przygotowała jakieś ciekawe prace ,by Rodzice mogli je kupić na pamiątkę.Były pudełka oklejane sznurkiem,tacki z motylem,obrazki,zakładki do książek,a także piękne zdjęcia dzieci w ozdobnych ramkach.

Pan Lipiński kupił zdjęcie Kubusia z kolegą. />
Od zaprzyjaźnionych firm i życzliwych Rodziców dostaliśmy różne gadżety,które były fantem w loterii.Za symboliczną złotówkę można było wygrać nawet piękny leżak z Firmy POLIPOL.Kalejka chętnych po losy zmalała dopiero jak się fanty skończyły,ale emocji było tu najwięcej!

/>
Dzielne kucharki stanęły jak zwykle na wysokości zadania i przygotowały pyszną grochówkę i bigos.Upiekły też drożdżówkę,która uzupełniała zestaw ciast przyniesionych przez rodziców.Pan Janusz piekł na grillu kiełbaskę.Każdy znalazł coś dla siebie.

Pani Gostomczyk z synem i Pani Boruń delektują się grochówką i bigosem.

Do parku jeździliśmy na różnych pojazdach.Pan Henio Guziński zapraszał na bryczkę :

Kto był odważniejszy wsiadł na kucyka Maksia lub zaprzęgnietą do niego małą bryczkę.

/>
Pani Krysia i Pani Beata malowały chętnym dzieciom kolorowe obrazki na twarzy specjalnymi kredkami.Chętnych nie brakowało;

Niezawodni są Strażacy nie tylko w swojej pracy.Zaproszenie nasze przyjęli i mogliśmy wjechać dłuuugim wysięgnikiem na wysokość prawie 20m.Z góry wszystko wygląda inaczej.

Do tej atrakcji trzeba było nie lada odwagi! />

Okazało się,że nasze przedszkole z góry też się ładnie prezentuje:

/>
Organizacja imprezy wymagała wiele starań,zabiegów i załatwiania.Dziękujemy wszystkim,którzy pomagali -sympatycznym Rodzicom,przyjaznym firmom,rzetelnym pracownikom przedszkola i dzieciom,które dały nam swój uśmiech.
Za zarobione pieniążki kupimy sprzęt komputerowy dla dzieci i już się razem z nimi OGROMNIE CIESZYMY!
/M.SZ./