KRECIKI BIORĄ UDZIAŁ W KONKURSACH!

  
Dnia 17 kwietnia 2012r. w siedzibie Parku Narodowego „Bory Tucholskie” w Charzykowach rozstrzygnięto pierwszy etap VI Wiosennego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej, przeznaczonego dla dzieci kl. 0 i I z powiatu chojnickiego. Był to etap plastyczny. Zadanie polegało na wykonaniu dowolną techniką pracy plastycznej pt. „Skrzydlaci mieszkańcy Parku Narodowego „Bory Tucholskie”. Komisja składająca się prawie ze wszystkich pracowników Parku postanowiła nagrodzić m.in. prace Sary Delikty oraz Weroniki Włódzik z grupy „Kreciki” naszego przedszkola.

  
W związku z tym do II etapu konkursu, gdzie trzeba było wykazać się wiedzą przyrodniczą w siedzibie Parku 10 maja br. zakwalifikowała się  także drużyna z  „Krecików”. Był to etap zmagań teoretycznych w formie rysunkowego testu, rozsypanek oraz wielu innych zadań i zabaw edukacyjnych. W II etapie dzielnie radzili sobie z zadaniami: Michał Jutrzenka, Szymon Skwierawski oraz Tymoteusz Stanke.

  
Po zakończeniu konkursu odbyło się uroczyste wręczenie nagród ze słodkim poczęstunkiem. Zostały na nie zaproszone wszystkie dzieci wraz z opiekunami, które otrzymały nagrody w pierwszym etapie oraz te, które uczestniczyły w zmaganiach teoretycznych.
 

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach!

                                                                                                               HB & BMG

                                 /więcej djęć w fotogalerii/