SZKOŁA MARZEŃ WEDŁUG PRZEDSZKOLAKÓW

  
"Szkoła marzeń" to temat konkursu ogłoszonego przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Chojnicach, w którym wzięło udział 94 przedszkolaków oraz 14 gimnazjalistów. Wśród dzieci biorących udział w konkursie nie mogło zabraknąć naszych "Bajkowiczów".

   
Wyzwaniem przedszkolaków było wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką. Wszystkie konkursowe prace były bardzo ciekawe, więc organizatorzy mieli z pewnością nie lada zadanie z wyłonieniem laureatów.

  
W ramach współpracy naszego przedszkola z poradnią galę wręczenia nagród uświetnili nasi podopieczni z grupy "Misiaki" pod opieką Pani Bożenki i Pani Mirki. Wystąpili oni z przedstawieniem pt. "Jak wróbelek Elemelek w szkole uczył się literek" wg H.Łochockiej.

  
Dzieci zaprezentowały również układ taneczny do piosenki "Chiquitita" z repertuaru zespołu ABBA oraz krótki montaż słowno-muzyczny o tematyce szkolnej.
 

   Po zakończeniu części artystycznej nastąpił długo wyczekiwany przez wszystkich moment wręczenia nagród laureatom konkursu oraz upominków wszystkim uczestnikom.
Z radością informujemy, że dwoje z naszych 6-latków – Ania Kadowska i Maksiu Lipski (z grupy "Misiaki") – zajęło w konkursie ex aequo II miejsce. Gratulujemy sukcesu!

 

                                    /więcej zdjęć w fotogalerii/                                       BMG