XI PRZEGLĄD BAJEK I BAŚNI W „BAJCE”

   P-le SKRZATY
26 października 2011 roku w sali  teatralnej naszego przedszkola odbył się z okazji Imienin „Bajki”  XI Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych pod hasłem: „Nieznane bajki Europy". W tym roku w przeglądzie wzięło udział 5 grup przedszkolnych.

 

   P-le WESOŁE PRZEDSZKOLAKI P-le PROMYCZEK
Na scenie wystąpiły dzieci z Przedszkola Samorządowego „Skrzaty” z bajką niemiecką „Chrabąszcz Dyzio”, dzieci z p-la „Wesołe Przedszkolaki” przedstawiły bajkę hiszpańską „Biały wilk i pasterka”, z p-la „Promyczek” zagrały role w bajce hiszpańskiej „Byczek Fernando”, a przedszkolaki z „Misiowej Akademii” zaprezentowały się z bajką rumuńską „Koza z dzwonkiem”.  Z uwagi na wysoką absencję chorobową w p-lu „Jarzębinka” dzieci nie mogły przybyć do nas na Imieniny.

   P-le BAJKA Nasze przedszkole reprezentowała w tym roku grupa „Gumisie”, która pod kierunkiem Pań: Krystyny Kniter i Justyny Kobierowskiej przygotowała spektakl na podstawie bajki szwajcarskiej pt.: „Jak bracia przechytrzyli zbójców".
   P-le MISIOWA AKADEMIA Wszystkie grupy zaprezentowały piękne, barwne przedstawienia. Mali artyści za występ otrzymali gromkie brawa. Gościem specjalnym w jury wraz z Panią Dyrektor był poeta Pan Henryk Twardokus. Oczywiście tego dnia wszyscy byli zwycięzcami. Przedszkola otrzymały książki i dyplomy, a dzieci upominki.
 
Serdecznie gratulujemy wszystkim nauczycielkom, życzymy udanych pomysłów, sukcesów i satysfakcji w dalszej pracy z dziećmi.
Małym artystom życzymy występów na deskach światowych teatrów.
GRATULUJEMY !

      

                          /więcej zdjęć w fotogalerii/                                 HB & BMG